Zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej #RazemNaŚwieta.

 

 

Drodzy Rodzice! Zapraszamy do udziału w akcji „Paczuszka dla maluszka”.
Jest to bożonarodzeniowa akcja organizowana przez Fundację Małych Stópek dla domów dziecka, domów samotnej matki, hospicjów, a także mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących dziecka lub których maluszki już pojawiły się na świecie.
Symbolem akcji jest specjalna „paczuszkowa” bombka.
Planujemy stworzyć paczuszkę od każdej grupy. Potrzebne są artykuły higieniczne dla niemowląt, pieluszki jednorazowe, chusteczki nawilżane, kosmetyki do pielęgnacji niemowląt, zabawki. Zapraszamy chętnych Rodziców również do tworzenia indywidualnych paczuszek. Zakupione artykuły należy przynieść do przedszkola
i włożyć do toreb prezentowych umieszczonych na holu na parterze i piętrze.

Rodzice, dajcie przykład swoim dzieciom jak można czynić dobro!

Skip to content