Rekrutacja – nowe terminy

KOMUNIKAT
Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2020/2021

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na ogłoszenie na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej
stanu epidemii i tym samym wprowadzeniu czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 Zarządzeniem Nr 152/03/2020 z dnia 24 marca 2020 r. Prezydent Miasta Starogard Gdański zmienił zarządzenie w sprawie ustalenia na rok szkolny 2020/2021 terminów czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym oraz terminów składania dokumentów do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miejską Starogard Gdański.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami w zakładce REKRUTACJA 2020/2021

Skip to content