Paczuszka dla Maluszka

Czyńmy dobro na Święta Bożego Narodzenia
i weźmy udział w akcji „Paczuszka dla Maluszka”

„Paczuszka dla Maluszka” to bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 r., zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są podobnie jak w ubiegłych latach zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych  fundacji , których maluchy już pojawiły się na świecie. Symbolem akcji jest specjalna „paczuszkowa” bombka. 

„Paczuszkowe” bombki pięknie ozdobiły choinki, które zostały ustawione w holach przedszkola przy wejściu głównym i bocznym. Aby przyłączyć się do akcji można zabrać bombkę do domu, a w zamian za nią przynieść świąteczne dary dla potrzebujących – artykuły higieniczne, takie jak: proszki i płyny do prania, kremy, szampony, oliwki, pieluchy, mydła i zostawić je pod choinką. My przekażemy je fundacji, a jej przedstawiciele ofiarują dzieciom.

Akcja będzie trwała od 01 do 12 grudnia.

Dajmy dobry przykład swoim dzieciom i pomagajmy potrzebującym.

 

Skip to content