Konkurs „Dyniowe stworki – potworki”

W piątek 29 października podczas dyniowego święta został rozstrzygnięty międzygrupowy konkurs -„Dyniowe stworki-potworki”. Rodzice wraz z dziećmi, którzy wzięli udział w konkursie wykazali się wielką kreatywnością i zaangażowaniem. Spośród 18 stworków, zostały wyłonione 3 pierwsze miejsca. I miejsce zajął stworek nr 6, II miejsce zajął stworek nr 2 i III miejsce zajął stworek nr 7. Reszta uczestników zajęła ex aequo 4 miejsce. W piątek 5 listopada pani wicedyrektor oraz nauczycielki p. Mirosława oraz p. Marta wręczyły dzieciom nagrody. Uczestnicy konkursu za  trzy pierwsze miejsca otrzymali miseczki do zupy dyniowej, świecące stworki-potworki oraz dyplomy. Pozostałe przedszkolaki również zostały obdarowane „dyniowymi” nagrodami.
To był udany dzień, czego dowodem były uśmiechnięte buzie dzieci.

Skip to content