Kociewiacy dla Hospicjum #RazemNaŚwięta

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy czas w roku. Oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę obfituje w przedszkolu w mnóstwo przedświątecznych działań. Wiele z nich ma na celu obdarowywanie potrzebujących gwiazdkową radością. Nasze dzieci wiedzą, że dobrem można się dzielić i z wielką ochotą przystępują do działań charytatywnych. Z początkiem grudnia przystąpiliśmy do akcji ogłoszonej przez fundację „Kociewiacy dla Hospicjum”, z którą od kilku lat współpracujemy. Celem akcji było przygotowanie świątecznej paczki dla dzieci, które w roku 2021 straciły rodzica w wyniku choroby nowotworowej.
My wybraliśmy pięcioletniego Aleksandra, dla którego zorganizowaliśmy całe przedsięwzięcie. Dzieci wraz z nauczycielkami przygotowały przepiękne kartki świąteczne, które 6 grudnia zostały wystawione na sprzedaż w naszym przedszkolu. Rodzice niezwykle ofiarnie potraktowali charytatywną akcję, ponieważ udało nam się sprzedać niemalże wszystkie kartki i zebrać kwotę 681,13 zł. Dzięki temu kupiliśmy Aleksandrowi okazały prezent świąteczny, który został przekazany do siedziby fundacji. 

Kochani Rodzice, serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie i  niezawodne zaangażowanie. Szczególnie dziękujemy Mamie Juliana z gr. VI, która po raz kolejny dzielnie trwała na stanowisku osoby koordynującej  sprzedażą. 

Skip to content