Grupa VI

WRZESIEŃ 2022

22 września to kolejny dzień wielu aktywności. Bardzo dbamy o naszą planetę i dużo już wiemy na temat zachowań ekologicznych. W Dniu Bez Samochodu wsiedliśmy na hulajnogi i rowery i pokonywaliśmy zgodnie z przepisami ruchu drogowego przygotowaną drogę.

20 września to jeden z najważniejszych dni w roku przedszkolnym. Obchodzimy wówczas Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. To radosne święto przyniosło nam wiele atrakcyjnych aktywności i super niespodzianek. Oj….działo się…..

16 września nasza grupa wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata”. Doskonale wiemy, jak ważna jest czystość planety dla naszego życia. Zbieraliśmy więc śmieci w okolicy  przedszkola, które później zostały starannie posegregowane. Zrobiliśmy dobry uczynek dla naszej Ziemi. Po ciężkiej pracy wspaniale bawiliśmy się na placu zabaw.

15 września barwnie, wesoło i bardzo aktywnie obchodziliśmy Dzień Kropki. Podczas tego święta uświadomiliśmy sobie, że w każdym z nas drzemie jakiś talent, który wystarczy obudzić…i już.

Skip to content