Grupa VI

STYCZEŃ 2023

12 stycznia zaprezentowaliśmy naszym rodzicom Jasełka. Zostaliśmy nagrodzeni gromkimi brawami i wyrazami uznania za przygotowany występ.

Bal przebierańców jak co roku dostarczył nam wiele radości, śmiechu i okazji do zaprezentowania umiejętności tanecznych.

GRUDZIEŃ 2022

W grudniu doświadczyliśmy wielu przedświątecznych atrakcji – odwiedziliśmy Św. Mikołaja w Rajskich Łąkach
w Klonówce, piekliśmy i ozdabialiśmy pierniki, wykonywaliśmy ozdoby na kiermasz świąteczny

Świętego Mikołaja chcielibyśmy gościć u nas codziennie…

LISTOPAD 2022 

Eksperymenty to nasza wielka pasja. Chyba zostaniemy chemikami :))

Dzień Pluszowego Misia upłynął na misiowych zabawach, pląsach i śpiewaniu

Wizyta iluzjonisty wywarła na nas wielkie wrażenie. Też chcielibyśmy tak umieć czarować…

Przygotowując się do Święta Odzyskania Niepodległości wykonywaliśmy kotyliony
w narodowych barwach.

7 listopada to dzień, który upływał pod znakiem postaci z bajek.

PAŹDZIERNIK 2022

28 października obchodziliśmy Dzień Dyni. Podczas dyniowych zajęć braliśmy udział
w zabawach i wspólnym eksperymentowaniu.

W Dniu Kundelka zawitał do nas wspaniały pies berneński pasterski – Zoya. Piesek był doskonale wytresowany i cierpliwie znosił nasze głaskanie. Jego pani opowiadała nam w jaki sposób należy opiekować się psem, by czuł się w naszym domu bezpiecznie i był szczęśliwym zwierzakiem.

10 października obchodzimy w Polsce Dzień Drzewa 🌳, który jest elementem edukacji ekologicznej. Tego dnia w naszej grupie odbyły się zajęcia związane z tematyką drzew – poznaliśmy budowę drzewa i jego ważnej roli w przyrodzie, wykonywaliśmy ciekawy eksperyment oraz działaliśmy plastycznie.

WRZESIEŃ 2022

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Chłopcy z naszej grupy otrzymali drobne upominki, które były losowane spod kocyka, a dziewczynki przygotowały dla nich piękne świąteczne serduszka.

 

22 września to kolejny dzień wielu aktywności. Bardzo dbamy o naszą planetę i dużo już wiemy na temat zachowań ekologicznych. W Dniu Bez Samochodu wsiedliśmy na hulajnogi i rowery i pokonywaliśmy zgodnie z przepisami ruchu drogowego przygotowaną drogę.

20 września to jeden z najważniejszych dni w roku przedszkolnym. Obchodzimy wówczas Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. To radosne święto przyniosło nam wiele atrakcyjnych aktywności i super niespodzianek. Oj….działo się…..

16 września nasza grupa wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata”. Doskonale wiemy, jak ważna jest czystość planety dla naszego życia. Zbieraliśmy więc śmieci w okolicy  przedszkola, które później zostały starannie posegregowane. Zrobiliśmy dobry uczynek dla naszej Ziemi. Po ciężkiej pracy wspaniale bawiliśmy się na placu zabaw.

15 września barwnie, wesoło i bardzo aktywnie obchodziliśmy Dzień Kropki. Podczas tego święta uświadomiliśmy sobie, że w każdym z nas drzemie jakiś talent, który wystarczy obudzić…i już.

Skip to content