Grupa IV

GRUDZIEŃ 2022

A tak spędziliśmy Mikołajki 🎄🧑‍🎄 

4 grudnia występowaliśmy z piosenkami podczas Jarmarku Świątecznego na Starogardzkim Rynku.

LISTOPAD 2022

30 listopada odbyły się nasze grupowe Andrzejki.

A tak bawiliśmy się wodą i parą wodną.

25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia.

Dnia 24 listopada odwiedziliśmy Seniorów w Domu Dziennego Pobytu. Wspólnie wykonywaliśmy ćwiczenia gimnastyczne, zaśpiewaliśmy piosenkę o jesieni i wręczyliśmy świeczniki z masy solnej. W zamian zostaliśmy obdarowani uśmiechami, podziękowaniami i słodkościami. Były to piękne odwiedziny dzięki, którym dzieci uświadomiły sobie, że o starszych ludzi trzeba dbać, dawać  im uczucie i zrozumienie.

23 listopada – kilka chwil na śniegu, radość niesamowita ❄️🌨️☃️

11 listopada to wyjątkowe święto dla wszystkich Polaków – to pamiątka odzyskania przez Polskę niepodległości. Co roku powracamy do niego pamięcią, by celebrować wolność naszego kraju. O godzinie 11.11 odśpiewaliśmy Hymn Polski, a każde dziecko wykonało kotylion w barwach Polski.

8 listopada bawiliśmy się na  Balu Postaci z Bajek.

PAŹDZIERNIK 2022

25 października obchodziliśmy Dzień Kundelka

Kilka wspomnień występu w Kinie Sokół podczas XV Przeglądu Kabaretowego pt. ” Złota jesień humorem się niesie” organizowanym przez Środowiskowy Dom Samopomocy. W podziękowaniu za występ otrzymaliśmy dyplom, paletę z farbami, pędzlami i płótno oraz słodki poczęstunek.

WRZESIEŃ 2022

20 września obchodziliśmy w naszej grupie najważniejsze święto – Dzień Przedszkolaka 🥳

A tak minął nam Tydzień Zrównoważonego Transportu.

16 września „Sprzątanie świata”. Wspólnie posegregowaliśmy śmieci do odpowiednich koszy, a następnie oglądaliśmy film edukacyjny o dbaniu o naszą planetę.

Pierwsze dni w nowej sali 

Skip to content