25 maja br. w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny. Głównym założeniem imprezy było miłe i aktywne spędzenie wolnego czasu całej społeczności przedszkolnej. Dzieci przygotowały występy artystyczne oraz upominki dla rodziców. Zaplanowano również poczęstunek (zupę grochową, amerykanki, drożdżówki, chleb ze smalcem). Kolejnymi atrakcjami była Zumba, slalomy piłkarskie pod kierunkiem przedstawicieli klubu sportowego „Beniaminek”. Pracownicy przedszkola przygotowali m.in. atrakcje dla całych rodzin jak „łowienie rybek”, ” karmienie pandy i lwa” a także „modelowanie z masy solnej” oraz „malowanie akwarium na folii”.
Rodzice nie zawiedli, przybyli licznie z dobrymi humorami. Niestety – jak w bajce o ” Śpiącej królewnie” – przybył jeszcze jeden nieproszony gość w postaci deszczowej chmury, który próbował pokrzyżować nam plany…
W przedszkolu jednak wszyscy znają się na dobrych zakończeniach, więc przeniesiono imprezę do środka. W każdej sali coś się działo, było gwarno i radośnie. Było po prostu inaczej. Dziękujemy wszystkim za elastyczność i dobre humory!!! Powspominajmy oglądając zdjęcia😀.

Skip to content